Kedves Látogatónk!
Tájékoztatjuk, hogy a honlapon felhasználói élményének fokozása érdekében sütiket (cookie) alkalmazunk, személyes adatait pedig az Adatkezelési Tájékoztató szerint kezeljük.
A honlap további böngészésével Ön hozzájárul a sütik használatához és személyes adatainak az Adatkezelési Tájékoztató alapján történő kezeléséhez.

Elfogadom és bezárom
Termékek Menü

Programajánló

2019.03.23 - 05.31.

Tokaj Kalauz bemutatók


2019. 04. 18. 18:00

Egy kávé mellett: Cserna-Szabó András és Földvári-Oláh Csaba

Cserna-Szabó András és Földvári-Oláh Csaba írókkal irodalomról, gasztronómiáról és a századfordulós Pest celebjeiről beszélget a Centrál kávéházban Háver-Varga Marianna rádiós műsorvezető

Helyszín: Centrál Kávéház és Étterem (Károlyi Mihály u. 9., Budapest, 1053)


2019. 04. 18. 19:00

Scolar L!ve - Olty Péter: Heteró közegben könyvbemutató

moderátor: Csehy Zoltán

Helyszín: AppArtMan lakásszínház, a részvétel regisztrációhoz kötött


26. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál

2019. 04. 25-28.

Helyszín: Millenáris, Budapest, Kis Rókus u. 16-20, 1024

 

Bemutatók:

04.27. szombat, 17.00

Lázár Ervin terem

Turczi István Deodatus – A férfi és egy város tört.én.elme című kötetének bemutatója

Beszélget: Völgyi Tóth Zsuzsa műsorvezető, Illés Andrea főszerkesztő és a szerző

 

04.27. szombat, 19.00

Márai Sándor terem

Pungor András A hetedik nap a papáé című, a Scolar LIVE sorozatban megjelent prózakötetének bemutatója

Beszélget: Györe Bori szerkesztő, a szerző, illetve zenél a Magácska zenekar

 

04.28. vasárnap, 11.30

Osztovits Levente terem

Hermann Ildi Hiányzó történetek című fotóriport könyvének posztumusz bemutatója

Beszélget: Winkler Nóra művészeti újságíró, Fabricius Anna fotográfus és Somogyi Zsófia művészettörténész

 

04.28. vasárnap, 16.00

Osztovits Levente terem

Száraz Miklós György Székelyek című regényes művelődéstörténeti kötetének bemutatója

Beszélget: Oláh-Gál Elvira rádiós újságíró és a szerző

 

Dedikálások a Scolar standnál (B71):

04. 27. szombat

15:00-16:00        Karafiáth Orsolya

16:00-17:00        Legát Tibor

17:00-18:00        L!VE - Fenyvesi Orsolya, Izsó Zita, Vajna Ádám, Pungor András

18:00-19:00        Turczi István 

 

07. 28. vasárnap

12:30-13:30        Hidvégi Máté, Ungvári Tamás

15:00-16:00        Gerlóczy Márton

17:00-18:00        Száraz Miklós György - Temesi Ferenc

18:00-19:00        Fráter Erzsébet