Kedves Látogatónk!

Elfogadom és bezárom
Termékek Menü

Marketing munkatársat keresünk

Scolar Kiadó – marketing munkatárs pozíció

A pozíció elsődleges fókusza a Scolar Kiadó online és offline marketing kampányaink megtervezése, teljes körű menedzselése, valamint a feladatokban részt vállaló külső és belső munkatársak, alvállalkozók (grafikus, blogger, operatőr/fotós, közösségi médiamenedzser, rendezvényszervező, stb.) és feladataik koordinálása. Változatos, kiemelten kreatív munkát, családias hangulatú munkahelyet és gyors fejlődési, előrelépési lehetőséget kínálunk.

Feladatok:

A vállalat marketing-, reklám- és kommunikációs tevékenységéének megtervezése, koordinálása, vezetése és ellenőrzése, online és offline kampányok tervezése, külső és belső munkatársak bevonásával történő végrehajtása, valamint eredmények összefoglalása, jelentések készítése.

·          marketing mix kialakítása

·          riporting rendszer kialakítása

·          a Scolar brand építése, termékek és szerzők piaci bevezetése

·          marketingkutatás, ügyfélelégedettség, ügyféligények felmérése

·          a Scolar Kiadó vásárlói közösségének építése, speciális vásárlói elégedettség növelő szolgáltatások kialakítása, népszerűsítése

·          könyvbemutatók, események szervezése, levezénylése

·          videós és fotós kampányok megtervezése, levezénylése

·          újsághirdetések, PR cikkek szervezése, kapcsolódó szerződések kezelése és dokumentálása

·          rádiós, tévés, print és online interjúk, ajánlók, kritikák szervezése, kapcsolattartás újságírókkal, bloggerekkel, vloggerekkel, influencerekkel, könyves közösségekkel

·          weboldal és közösségi médiafelületeinek építése (Facebook és Instragram, Tiktok), weblap fejlesztés koordinációja, kommunikáció a fejlesztővel, az arculat formálása

·          online és offline akciók szervezése, eladás ösztönző programok és kampányok felépítése

·          bolti kihelyezések ütemezése

·          szóróanyagok, katalógusok, POS anyagok összeállítása

·          B2B kapcsolatok kialakítása, lead generálás

·          nyomdai anyagok legyártatása és kihelyezése

·          webes anyagok (hírlevél, landing oldalak) önálló tervezése, szerkesztése, branding anyagok gyártása

·          partnereinkkel való kapcsolattartás, éves tervek ütemezése, koordinálása

·          marketing és sales tevékenységek összefogása

·          éves marketing stratégia kialakítása, kezelése

·          piaci adatok gyűjtése és a versenytársak követése, elemzése

·          prezentációk elkészítése

·          a marketingtevékenységgel kapcsolatos adminisztratív eljárások irányítása

·          a marketingtevékenységgel kapcsolatos költségvetések készítése és kezelése, a rendelkezésre álló erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása

Könyvbemutatóink és a könyvfesztiválok esti és hétvégi időpontokban is előfordulnak, melyek lebonyolítása a marketing munkatárs feladata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         felsőfokú végzettség

·         analitikus, logikus gondolkodás, kontrolling- és rendszerszemlélet

·         kiemelkedő problémafeltáró-, problémamegoldó- és szervező készség

·         írók, költők, művész emberek, és az olvasás szeretete

·         projektszemlélet, jó elemző képesség

·         odaadó, szorgalmas munkavégzés

·         rugalmasság, kreativitás

·         proaktív, önálló munkavégzés

·         csapatban való együttműködési készség

·         jó helyesírás és fogalmazási képesség

·         MS Excel, Word, Power Point készség szintű ismerete

·         empatikus, asszertív kommunikáció

·         tolerancia

·         pontosság – precizitás

·         angol nyelvtudás tárgyalási szinten

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         Shoprenter ismeret

·         informatikai ismeretek

·         kereskedelem-marketing szakos felsőfokú végzettség

·         jogosítvány

·         könyvszakmai tapasztalat

·         Facebook hirdetéskezelő ismerete

·         Google Adwords hirdetéskezelő ismerete

·         Facebook Ads hirdetéskezelő ismerete

Amit kínálunk:

·         családias iroda, jó közösséggel

·         változatos, kreatív projektek

·         megfelelő, biztonságos fizetés

·         hosszútávú, stabil munkahely

·         gyors fejlődési és előrelépési lehetőség

Ha úgy gondolod, hogy alkalmas vagy a pozíció betöltésére és szeretnél a Scolar Kiadó csapatában dolgozni, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat ide: marketing@scolar.hu

Tartalomhoz tartozó címkék: hír